Kullanım

Portalımız Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev İlanlarının Ücretsiz Olarak Yayınlanması Amacı İle 2013 Yılında Yayın Hayatına Başlamıştır. Kesinlikle Ücretsizdir ve Ücretsiz Kalacaktır. Suistimalleri Önlemek İçin İlan Eklemek İsteyen Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev Firmaları Aşağıdaki Site Kurallarına Dikkat Etmelidir.

  • Eklediğiniz İlana En Az 200 Kelimeden Oluşan Günlük Kiralık Ev Firmanız ve Daireleriniz Hakkında Bir İlan Açıklaması Girmelisiniz. Girdiğiniz Açıklama Başka Bir Siteden Kopyalanmış Olmamalıdır. Firmanız hakkında ne kadar doğru ve açıklayıcı bilgiler girerseniz o derece fayda görürsünüz. 
  • Özenle Hazırlanmış İlanları Vitrinde Yayınlarız, Diğer İlanlara Göre 10 Kat Daha Fazla Gösterim Alır.
  • İlanınıza Eklediğiniz Resimler, Dairelerinizin Gerçek Resimleri Olmalıdır.
  • İlanınıza Birden Fazla Resim Eklemek İçin Ctrl Tuşuna Basılı Tutarak Eklemek İstediğiniz Tüm Resimleri Seçebilirsiniz.
  • Fiyat ve Hizmetiniz Hakkında Doyurucu Bilgi Vermelisiniz. Dairenizi İstediğiniz Fiyata Vermek Elbette Sizin Tasarrufunuzda, Lakin İlana 70 TL Yazıp, Sizi Arayan Müşteriye O Fiyat Aylık Kiralamada Geçerlidir Demek Etik Değildir.
  • Bir Dairenize Ait İlanı Bir Hafta İçinde 1 Kez Girebilirsiniz, Ard Arda Girilen Aynı İlanlar Onaylanmaz.

Sitede Yer Alan İlanlar Hakkında Şikayet Yada Kaldırma Talepleriniz İçin İletişim Formunu Kullanınız. Hobi Olarak Sürekli Haber ve Kişisel Blog Siteleri İle Uğraşırım, Bu Siteyi Açmamda ki Sebep En Azından Birilerine Faydalı Olabilmektir. Umarım Amacına Uygun Olarak Kullanılır. Siteyi İstediğim Ziyaretçi Sayısına Ulaştırınca Sektörde Yer Alan Belli Başlı Firmalara Hediye Etmeyi Düşünüyorum. O Sebeple İleride Ücretli Olur mu Gibi Bir Şey Gelmesin Aklınıza Kesinlikle Olmayacak.

DİKKAT !  Eklemiş olduğunuz ilanların sitemizde yayınlaması için orijinal içerik olması mecburidir. Burada yazdığınız yazı bir başka siteden kopyalanmış ise ilanınız onaylanmaz. Bu konuya hassasiyet gösteren tüm ilanları seve seve onaylıyorum. Ben sizlere ücretsiz ilan verme imkanı sunuyorum. Lütfen sizde 10 – 15 dakikanızı ayırıp işiniz ve hizmetinizle ilgili kendi ağzınızdan yazılar yazın. Emin olun emeğinizin karşılığını fazlası ile alacaksınız. Sitemizi her gün yüzlerce kişi ziyaret ediyor. Onaylanan ilanlar çok güzel geri dönüş sağlıyor. Dediğim gibi olmaz ise hakkınızı bana helal etmeyin.

Toplam

27

İlan

Toplam

11

İlan

Güncel Sektör Haberleri

Günlük Kiralık Ev Sektörü Hakkında Merak Ettiğiniz Herşey Ülke genelinde günlük olarak kiraya verilmek suretiyle işletilen ev sayısı 150 bine ulaşmış durumda. Buna rağmen
Hera Club Residence İletişim | Hera Club Residence Telefon Hera Club Residence Günlük Konaklama Hizmeti Sunulan 400 Üniteli Bir Komplekstir. Konaklama Hizmetleri Yaklaşık 25 Adet
Günlük Kiralık Ev Genelgesi Günlerdir merakla beklenen günlük kiralık ev genelgesi İçişleri Bakanlığı tarafından ülke genelindeki tüm valiliklere gönderildi. Genelge