İlanlar

Hera Clup Residence ;  380 Adet 1+1 daireden oluşan Hera Clup Residence'ta tüm daireler günlük kiralık ev işi için ayrılmıştır. Tüyapa ve toplu ulaşıma yakınlığı ile dikkat çeken Hera Residence metrobüs son durağına 100 metre uzaklıktadır. Beylikdüzü günlük kiralık ev işinin en yoğun yapıldığı sitedir. Sitede yaklaşık 20 ayrı konaklama firması bulunmaktadır. Bu sebeple aynı site içerisinde çok değişik fiyatlarla karşılaşmanız mümkündür. Hera Clup Residence'ta günlük ev kiralamak için her hangi bir sözleşme yapılmamaktadır. Site girişinde bulunan site danışmanları siteye her giren kişinin kimlik kaydını almaktadır. Giriş için 18 yaşından büyük olmanız ve kimliğinizin yanınızda olması gerekmaktedir.

Hera Club Residence Nerede ?

Metrobüs Son Durağa 100 Metre Yürüme Mesafesinde Olan Hera Club Residence Tüyap Fuar Alanının Hemen Bitişiğinde Yer Almaktadır.


Özyurtlar Residence Beylikdüzü :

Özyurtlar residence isimli site 560 adet daireden oluşmaktadır. Hera club residence isimli siteyle aynı sokakta karşı karşıya inşa edilmiştir. Sitede bulunan bütün daireler konaklama firmaları tarafından günlük kiralık ev olarak işletilmektedir. Site 3 bloktan oluşuyor. Her bloğun giriş katındaki daireler bu firmalar tarafından ofis olarak kullanılmaktadır. Hepsi günün 24 saati açıktır.

Sitedeki dairelerin büyük çoğunluğu 1+0 dairelerden oluşuyor. Her ne kadar günlük kiralık ev olsa da evden ziyade daha çok bir oteli andırıyor. Konaklama fiyatları oldukça uygundur. 2 veya 3 kişi konaklama yapacaklar için neredeyse  pansiyon parasına denk gelir.

 


İnnovia 2 ; Türkiye'de özel sektörün gerçekleştirdiği en büyük projelerden biridir. İnnovia sitesinde toplam 8100 daire bulunmaktadır.  İnnovia  sitesinde günlük konaklama hizmeti sunan firmalar 1+1 dairelerin yoğun olduğu residence bloklarda hizmet vermektedir. İnnovia 2 günlük kiralık ev firmalarının ilanları İnnovia kategorisinde listelenmektedir. Siteye giriş ve çıkışlar tek kapıdan kontrollü olarak yapılmaktadır.


The Hamptons; Beykent günlük kiralık ev hizmeti sunan firmaların tamamı neredeyse The Hamptons isimli sitede faaliyet göstermektedir.  3 Bloktan oluşan sitede toplam 80 adet 2+1, 1+1 ve 1+0 daire bulunmaktadır. Bu dairelerin tamamı günlük kiralık ev firmaları tarafından işletilmektedir. Firmalar ev kiralayacak kişiden her hangi bir kimlik kaydı yada sözleşme istememektedir. Bu her ne kadar bir takım güvenlik zafiyetlerine maal verse de kimlik bilgisi vermek istemeyen müşteriler tarafından özellikle tercih edilebiliyor.  The Hamptons Beykent mado pastanesinden sağa girince 150 metre ileride shell benzin istasyonunun yanındadır.

Güncelleme 24.04.2016

Sitenin ismi son zamanlar Lavinya Garden olarak değiştirilmiştir. Telafuzu zor olduğu için The Hamptons adı kullanılmamıştır.


Bizimkent; Bizimkent'te özellikle sadece günlük kiralık ev işi için ayrılmış bir site yoktur. Bizimkent günlük kiralık ev ilanları firmalardan ziyade daha çok bireysel girişimciler tarafından yayınlanmaktadır. Bizimkent günlük kiralık ev ilanlarına sitede ki Bizimkent kategorisinden ulaşabilirsiniz. Bizimkent günlük kiralık ev fiyatları ortalama 70 ile 120 TL arasında değişmektedir.


Toplam

27

İlan

Toplam

11

İlan

Güncel Sektör Haberleri

Günlük Kiralık Ev Sektörü Hakkında Merak Ettiğiniz Herşey Ülke genelinde günlük olarak kiraya verilmek suretiyle işletilen ev sayısı 150 bine ulaşmış durumda. Buna rağmen
Hera Club Residence İletişim | Hera Club Residence Telefon Hera Club Residence Günlük Konaklama Hizmeti Sunulan 400 Üniteli Bir Komplekstir. Konaklama Hizmetleri Yaklaşık 25 Adet
Günlük Kiralık Ev Genelgesi Günlerdir merakla beklenen günlük kiralık ev genelgesi İçişleri Bakanlığı tarafından ülke genelindeki tüm valiliklere gönderildi. Genelge