İlan Detayları

6.290 kere görüntülenmiş

Evlilik Cüzdanı Sormayan Oteller İstanbul

Ana Sayfa » BÜYÜKÇEKMECE » Evlilik Cüzdanı Sormayan Oteller İstanbul
100 TL
Han Suite / Hera Club Residence / Gökevler
İlan No : 2840
İlan Tarihi : 27 Ekim 2016
Emlak Durumu : APART
Emlak Tipi : Daire
Metrekare : 65
Oda Sayısı : 1+1
Banyo Sayısı : 1
Bina Yaşı : 5-10 Arası
Kat Sayısı : 9
Bulunduğu Kat : 6
Isıtma : Doğalgaz Kombi
Kimden : Sahibinden

Bu konuda net bir yasa yok. Hak böyle oluncada resepsiyona kadar gidip sormadan öğrenemiyorsunuz hangi otelin evlilik cüzdanı sorup sormadığını. Kanuni bir madde ile belirtilmediği için bu tamamen otel müdürünün keyfine kalmış bir durum. Partnerizle resepsiyona kadar gidip evlilik cüzdanı olmadan alamıyoruz denilerek geri dönmekte gerçekten can sıkıcı bir durum. Evlilik cüzdanı sormayan oteller İstanbul'da şu veya bu otel diyemediğimiz için sizlere başka bir önerimiz var.

Evlilik Cüzdanı Sormayan Oteller İstanbul

Çok sayıda otelin bulunduğu İstanbul'da mekan mekan dolaşıp evlilik cüzdanı soruyormusunuz diye sormanıza hiç gerek yok. Otellerden daha konforlu, daha kullanışlı, daha ekonomik rezidans binaların bulunduğu Beylikdüzü ilçesinde evlilik cüzdanı sorunu yaşamadan gayet güvenilir bir konaklama yapabilirsiniz. Evlilik cüzdanı sormayan oteller İstanbul arayışınız için sizlere Beylikdüzü ilçesinde bulunan Özyurtlar rezidans ve Hera Clup Rezidans isimleri tesisleri öneriyoruz.

Bahsetmiş olduğum her iki tesisede sadece kimliğinizle gidip lüks bir rezidans dairesi kiralayabilir siniz. Kimsenin haddine olmayan evlimisiniz, bekarmısınız gibi gereksiz sorulara muhattap kalmadan konaklamak için tek yapmanız gereken aramak. Konaklama için sizden ve partnerinizden istenilen tek şart 18 yaşından büyük olmanız.

Hera Clup Residence İstanbul

Han Suite isimli apart kiralama firması tarafından işletilen Hera Club isimli rezidans 1+1 apart dairelerden oluşmaktadır. Her konaklama birimi bağımsız bir daire olup konaklama hizmeti için dizayn edilmiştir. Evlilik cüzdanı beyan etme, yada sorulma gibi bir durum kesinlikle yoktur. Kiralama ve rezervasyon için aşağıdaki telefon numarasından günün 24 saati ulaşabilirsiniz.

0546 679 3636

Özyurtar Residence İstanbul Beylikdüzü

Özyurtlar inşaat tarafından 2015 yılında tamamlanan Özyurtlar rezidans isimli tesiste konaklama hizmeti sunulmaktadır. Konaklamak için 18 yaşından büyük olmanız ve bunu ispatlamanız yeterlidir. Evli olmanız, yada evlilik cüzdanı bulundurmamanız hiç bir sorun teşkil etmez. Özyurtlar residence konaklama, rezervasyon ve bilgi için aşağıdaki numarayı arayabilirsiniz.

0532 275 1881

Peki bu yerler konaklamak için güvenilir mi ?

İnanın en az bir otel kadar güvenlidir. Ülkemizde pek yaygın olmasa da Dünya'nın bir çok ülkesinde tercih edilen konaklama şekli rezidans kiralama sisteminde bir otelde yaşayabileceğiniz olumsuzlukların hiç birine rastlamanız mümkün değil. Polis baskını gibi bir durum kesinlikle olmaz. Çünkü rezidanslar aynı zamanda konut sayılır ve konut dokunulmazlığı yasasına göre baskın olmaz. Geçtiğimiz 20 yıl içerisinde adli vakalar (uyuşturucu,cinayet v.b )dışında hiç bir rezidansa polis baskını olmamıştır.

Hangi Oteller Evlilik Cüzdanı Sormaz ?

Tamamen otel sahibi veya otel müdürünün keyfine kalmış bir durumdur. Bazıları sorar, bazıları sormaz. Fakat genellikle iş yapmayan şehir dışındaki oteller evlilik cüzdanı sormaz. Büyükçekmece, Silivri ve Kumburgaz'da bulunan otellerin hiç biri evlilik cüzdanı sormaz.

 

İstanbulda evlilik cüzdanı sormayan otel. Evlilik cüzdanı istemeyen otel İstanbul.Evlilik cüzdanı istemeyen oteller İstanbul

DİP NOT : İçişleri bakanlığının genelgesine göre konaklama tesislerinde 1774 sayılı kimlik bildirme kanunun 2. maddesi gereğince yerli ve yabancı insanlardan yıldızlı, yıldızsız bütün konaklama tesislerinde kişilerin geçerli bir kimlik belgesi ibraz etmeleri gerekmektedir. Bunun dışında evlilik cüzdanı gibi başkaca hiç bir evrak gösterme zorunluğu yoktur madesi yer almaktadır.

Hiç bir yasal dayanağı olmayan bu gayri keyfi uygulamaya tepki olarak siz değerli İstanbul halkı ve ziyaretçilerini Beylikdüzü ilçesindeki rezidans hizmetimiz ile tanışmaya davet ediyoruz.

İsim : Metin Hocalı
Telefon : 0546 679 3636
E-Posta Adresi : [email protected]

İlan Harita Bilgisi

Sitemizdeki Benzer İlanlar

Toplam

27

İlan

Toplam

11

İlan

Güncel Sektör Haberleri

Günlük Kiralık Ev Sektörü Hakkında Merak Ettiğiniz Herşey Ülke genelinde günlük olarak kiraya verilmek suretiyle işletilen ev sayısı 150 bine ulaşmış durumda. Buna rağmen
Hera Club Residence İletişim | Hera Club Residence Telefon Hera Club Residence Günlük Konaklama Hizmeti Sunulan 400 Üniteli Bir Komplekstir. Konaklama Hizmetleri Yaklaşık 25 Adet
Günlük Kiralık Ev Genelgesi Günlerdir merakla beklenen günlük kiralık ev genelgesi İçişleri Bakanlığı tarafından ülke genelindeki tüm valiliklere gönderildi. Genelge