Esenyurt Taksi Durakları Telefon Numarası

Esenyurt Taksi Durakları ve İletişim Numaraları Güncel Bir Şekilde Aşağıda Listelenmiştir. Size En Yakın Esenyurt Taksi Durağının Telefon Numarasını Arayarak İstediğiniz Yere Kolayca Taksi Çağırabilirsiniz.


esenyurt taksi Esenyurt Merkez Taksi ;  Esenyurt ES kuleye ve merkeze en yakın durak olan Esenyurt merkez taksi durağının telefon numarası 0212 596 8796'dır. 24 Saat açık olan telefon numarasından ulaşarak istediğiniz her zaman taksi çağırmanız mümkündür.

İlçede Taksi Sayısı En Fazla Olan Duraktır.

 


 Esenyurt Tabela Taksi ; Esenyurt Tabela durağı üst geçitinin hemen altında bulunan taksi durağının ismi Tabela taksi'dir. Esenyurt Tabela taksi müşteri hizmetlerine 0212 620 7516 numaralı telefondan ulaşarak taksi çağırabilirsiniz.

Durak Günün 24 Saati Açık Olup Hizmet Sunmaktadır.

 


 Esenyurt Depo Taksi ; Çiçek taksi ünvanı ile bilinen durak Esenyurt depo durağında yer alır. Esenyurt depo taksi gereksinimlerinizde 0212 423 4698 numaralı telefondan ulaşmanız mümkündür.

Adres: Namık Kemal Mahallesi, Doğan Araslı Bulvarı, Deniz Gezmiş Caddesi No: 31 ESENYURT/İSTANBUL

 


 Torium  Taksi  ;  Esenyurt  Torium AVM'nin olduğu sokakta bulunan Torium taksi durağına 0212 690 6848 numaralı telefon hattından ulaşmanız mümkündür. Adres: Saadetdere Mahallesi 119 Sokak No: 50 ESENYURT/İSTANBUL

 

 


 Regnum Taksi ; Regnum Astrum Towers adlı siteye hizmet sunan ve en yakın durak olan Regnum taksi durağına 0212 853 0854 iletişim hattından ulaşarak araç çağırmanız mümkündür.

Adres : Güzelyurt Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Sokak No: 8 ESENYURT/İSTANBUL

 


 Esenyurt Kıraç Taksi ; Pınar Mahallesi, Adnan Kahveci Bulvarı, No:51 Esenyurt/İSTANBUL adresinde bulunan Esenyurt Kıraç Taksi durağına 0212 690 6848 numaralı telefon hattından ulaşarak araç isteğebilirsiniz.

Durak Günün Her Saati Açıktır.

 


 Örnek Bulut Taksi ; Esenyurt Örnek mahallesinde bulunan Örnek Bulut Taksi isimli durağa 0212 620 0253 telefon hattından ulaşmanız mümkündür. 60 Adet yeni araçla hizmet sunan durakta her saatte araç vardır. Bulut durağı ve Örnek mahallesi taksi ihtiyaçlarınıza dakikalar içinde çözüm.

 

 


 Esenyurt Yenikent Taksi ; Esen taksi ünvanıyla Yenikent mahallesi Nazım Hikmet bulvarı üzerinde bulunan durakları ile Yenikent taksi hizmeti sunmaktadırlar. Esenyurt Yenikent taksi durağına 0212 596 8796 iletişim hattından ulaşığ araç çağırabilirsiniz. Durak haftanın her günü 24 saat açıktır.

 

 


 Esenyurt İncirtepe Taksi Durağı ;  İncirtepe mahallesine en yakın durak olan Tabela taksi durağında yoğunluk sebebi ile genellikle araç bulunmamaktadır. Bu sebeple size en yakın durak olan sanayi taksi durağından araç çağırabilirsiniz.

Esenyurt İncirtepe Taksi Durağı İletişim ; 0212 423 4698

 


 Esenyurt Mehterçeşme Taksi Durağı ;  Esenyurt ilçesi Mehterçeşme mahallesi taksi hizmeti sunan Mehterçeşme durağından taksi çağırmak için 0212 853 5700 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır.

  ÇEŞME TAKSİ MEHTERÇEŞME

 


  Esenyurt Devlet Hastanesi Taksi Durağı ; Merkez taksi ismi ile Esenyurt devlet hastanesinin hemen yanında bulunan durağımıza 0212 596 4739 numaralı telefon numaramızdan ulaşabilir siniz. Durağımızla hastanenin giriş kapısı arasında 30 metre mesafe bulunuyor. Günün 24 saati sizi hastaneden almamız için bir alo demeniz yeterli.

     Esenyurt Devlet Hastanesi Taksi İletişim 0212 596 4739


Esenyurt Balıkyolu Taksi ; Nüfusu 1 milyonu geçen Esenyurt ilçesinde taksiler yetersiz. Esenyurt'un bazı mahalleleri Beylikdüzü, Avcılar gibi çevre İlçelerden büyük. Buna rağmen taksi durakları yok. Bakınız örneğin Balıkyolu mahallesi. Nufüsu 100 bini geçen mahallede taksi durağı bulunmuyor. Esenyurt Balıkyolu taksi ihtiyaçlarınız için en yakın durak olan Tabela durağından taksi çağırabilirsiniz. Tabela taksi durağının telefon numarasanı yukarıda bulabilirsiniz.

Toplam

26

İlan

Toplam

11

İlan

    beylikduzu-taksi-duraklari

beylikduzu-gunluk-kiralik-ev-50-tl

Güncel Sektör Haberleri

Günlük Kiralık Ev Sektörü Hakkında Merak Ettiğiniz Herşey Ülke genelinde günlük olarak kiraya verilmek suretiyle işletilen ev sayısı 150 bine ulaşmış durumda. Buna rağmen
Hera Club Residence İletişim | Hera Club Residence Telefon Hera Club Residence Günlük Konaklama Hizmeti Sunulan 400 Üniteli Bir Komplekstir. Konaklama Hizmetleri Yaklaşık 25 Adet
Günlük Kiralık Ev Genelgesi Günlerdir merakla beklenen günlük kiralık ev genelgesi İçişleri Bakanlığı tarafından ülke genelindeki tüm valiliklere gönderildi. Genelge