Beylikdüzü Taksi Durakları

Size En Yakın Taksi Durağına Hemen Ulaşın. Beylikdüzü Taksi Durakları Telefon Numaraları Aşağıda Detaylı Bir Şekilde Listelenmiştir.


 Bizimkent Taksi ;  Büyükşehir Mahallesi, Bizimkent sitesi A Blok No:7 Daire 5 Adresinde  Günün 24 Saati Hizmet Sunan Bizimkent Taksi Durağına  0212 872 36 66 Numaraları Telefondan Ualaşabilir Siniz. Güvenilir ve Tecrübeli Bizimkent Taksi Durağı Çalışanları İle Siz ve Sevdikleriniz Emin Ellerde. 


ESENYURT TAKSİ DURAKLARI SAYFAMIZI'DA İNCELEMEK İSTERMİSİNİZ ?


migros taksiMigros Taksi ; Migros AVM'ye yürüme mesafesinde bulunan Migros taksi durağı 40 araç ve güler yüzlü şoförleri ile 24 saat hizmetinizde.  0212 852 2626 Numaralı telefon hattından ulaşarak taksi çağırabilirsiniz. Migros Taksi. Ayrıca Beylikdüzü Barış mahallesi taksi ihtiyaçlarınız içinde bu durağı arayınız.

Adres; Barış Mahallesi 34520 Beylikdüzü/ İstanbul
 

Ucuz Konaklama Hizmeti Sunan Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire Firmalarını İncelemek İstermisiniz.


 

tüyap taksiTüyap Taksiİsmi aynı zamanda Kaya Ramada Taksi olarakta bilinen Tüyap taksi durağı metrobüs üst geçitin hemen altında yer alıyor. Kardeşkent, Beldekent, Hera Club Residence, Özyurtlar N Residence ve Tüyap Fuar mekezine 1 dakikakan kısa sürede hizmet sunuyorlar. Tüyap taksi 30 araçla 24 saat hizmet alabileceğiniz bir duraktır. 0531 684 4536 Telefon hattından Tüyap taksi yetkililerine 24 saat ulaşabilir siniz.

Adres ; Gökevler Mahallesi, Namık Kemal Caddesi, Kardeş Sokak 34520 Beylikdüzü/ Tüyap.

 


 

beykent taksiBeykent Taksi ; Beykent'te geniş bir bölgeye yayılmış çağrı noktalarıyla semtin her noktasında anında hizmet alabileceğiniz Beykent taksi günün her saati hizmetinizde.Bölgenin en eski duraklarından olan Beykent taksi yeni araçları ve tecrübeli kaptanlarıyla telefonlarınızı bekliyor. Araç ihtiyaçlarınızda 0212 872 3434 numaralı telefondan durağımıza ulaşınız. Saygılarımızla..

Adres ; Cumhuriyet Mahallesi Şimşek Sokak 34500 Beykent

 


 

perlavista taksiPerlavista TaksiBeykent merkezde yer alan Perlavista Taksi adını Perlavista AVM'den alır. Güvenilir kadrosu ve yeni araçlarıyla hizmet sunan Perlavista Taksi durağında 30 araç bulunmaktadır. 0212 855 8870 nolu telefon numarasından günün 24 saati ulaşarak araç temin edebilir siniz.

Adres ; Adnan Kahveci Mahallesi, Yavuz Sultan Selim Bulvarı,Perlavista Alışveriş ve Yaşam Merkezi No:116

 


 

beylikdüzü taksiBeylikdüzü Taksi ; Semtin ilk ve en büyük durağı olan Beylikdüzü taksi Beylikdüzü merkezde bulunan ana durağı ve çeşitli mahallelerdeki çağrı merkezleri ile Beylikdüzü sakinlerine hizmet sunmaktadır. Araç ihtiyaçlarınızda 0212 872 9595 nolu telefon numarasından Beylikdüzü taksi durağı yetkililerine ulaşınız.

 


 

marmara park taksiMarmara Park TaksiMarmara Park AVM'arkasında bulunan Marmara Park Taksi durağı 40 adet yeni aracı, güvenilir ve güler yüzlü durak şoförleriyle 24 saat emrinizde. 0535 021 3539 nolu telefon hattından Marmara Park Taksi durağına ulaşarak taksi temin edebilirsiniz.

 


 

İstanbul han evleri taksiİstanbul Han Evleri Taksi : Papatya 2 residence karşısında bulunan İstanbul han evleri taksi durağı günün 24 saati açıktır. İsthanbul evleri sitesi sakinleri saniyeler içinde buradan taksi çağırabilir. 0212 853 8335 Numaralı telefontan İstanbul han evleri taksi durağına ulaşabilirsiniz.

Adres: Cumhuriyet Mahallesi 460. Sokak Papatya 2 Residence Karşısı Esenyurt/İstanbul

 


innovia taksiİnnovia Taksi : Kent isimli taksi durağı innovia sitelerine en yakın taksi durağıdır. İnnovia taksi ihtiyaçlarınızda arayın bir kaç dakika içinde taksiniz sizi alsın. Kent taksi güvenin adresi. Beylikdüzü İnnovia taksi telefon : 0212 924 6399

 


 

yesilkent-taksi Yeşilkent Taksi

Beylikdüzü Yeşilkent Taksi Gürpınar, Yavuz Sultan Selim Bulvarı No: 19/A PK 34528 Beylikdüzü/İstanbul Adresinde Bulunan Taksi Durağı İle Hizmet Sunmaktadır. Günün 24 Saati (0212) 855 88 70 Numaralı Teefon Hattından Yeşilkent Taksi Durağına Ulaşabilirsiniz.

 


altınyıldız taksi beylikdüzüAltınyıldız Taksi : Cumhuriyet mahallesinde bulunan Beylikdüzü altınyıldız taksi durağına 0212 857 6780 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Cumhuriyet Mahallesi Hürriyet Caddesi No:100 Altınyıldız Taksi Durağı Esenyurt /İSTANBUL

 


 Beylikdüzü Adakent Taksi ;       Beylikdüzü taksi kategorisinde hizmet sunan Beylikdüzü Adakent taksi durağına 0212 872 1629 numaralı telefon hattından günün 24 saati ulaşabilir siniz.

 Beylikdüzü Adakent Taksi Durağı Adres : Büyükşehir Mahallesi, 34520 Beylikdüzü/İstanbul


 

Beylikdüzü Yakuplu Taksi : Yakuplu mahallesi, Hürriyet bulvarı, ülker sokak no: 10 adresinde bulunan Beylikdüzü Yakuplu taksi durağı günün 24 saati açık olup sizlere hizmet sunmaktadır. 0212 875 4777 Numaralı telefondan ulaşarak taksi çağırabilirsiniz.

 


beylikduzu-kamyonet-taksi Beylikdüzü Kamyonet Taksi : Hafif yük ve eşya nakliye ihtiyaçlarınız için Beylikdüzü kamyonet taksi iletişim numarasını aramanız yeterli olacaktır. Genellikle doblo ve kango araçlarla hizmet sunulduğu için buzdolabı,çamaşır makinesi,sandık, yatak ve benzeri ebatlardaki eşyalarınızı çok cüzi fiyatlara taşıma imkanı.


Sayfamızda Bulunan Beylikdüzü Taksi İletişim Numaralarının Tamamı Güncel Olup, Düzenli Olarak Güncelliği Kontrol Edilmektedir. Rahatlıkla Arayabilir Siniz. Konaklama ihtiyaçlarınız için Beylikdüzü günlük kiralık daire sayfamızı ziyaret ederek bir birinden farklı onlarca apart kiralama firmasının iletişim ve rezervasyon bilgilerine ulaşabilir siniz.


Beylikdüzü Taksi Neden Kırmızı

Beylikdüzü ve Esenyurt ilçelerinde bulunan taksilerin kırmızı renkli olma nedeni hatlarının kıstlı olmasından dolayıdır. Yani bu araçlar yalnızca Beylikdüzü ve Esenyurt ilçelerinden yolcu alabilir. Mesela kırmızı bir taksi Beylikdüzü'nden İstanbul'a doğru araçta yolcu ile seyahat edebilir. Fakat dönüşte yolcu almadan Beylikdüzü'ne gelmek zorundadır. Aksi halde korsan taşımacılıktan işlem yapılır. Bu kısıtlamanın kolluk kuvvetlerince rahatlıkla ayırt edilebilmesi için UKOME tarafından bu taksilere kırmızı renk tahsis edilmiştir.

Toplam

27

İlan

Toplam

11

İlan

Güncel Sektör Haberleri

Günlük Kiralık Ev Sektörü Hakkında Merak Ettiğiniz Herşey Ülke genelinde günlük olarak kiraya verilmek suretiyle işletilen ev sayısı 150 bine ulaşmış durumda. Buna rağmen
Hera Club Residence İletişim | Hera Club Residence Telefon Hera Club Residence Günlük Konaklama Hizmeti Sunulan 400 Üniteli Bir Komplekstir. Konaklama Hizmetleri Yaklaşık 25 Adet
Günlük Kiralık Ev Genelgesi Günlerdir merakla beklenen günlük kiralık ev genelgesi İçişleri Bakanlığı tarafından ülke genelindeki tüm valiliklere gönderildi. Genelge