İlan Detayları

2.761 kere görüntülenmiş

Beykent Günlük Kiralık

Ana Sayfa » İlanlar » Beykent » Beykent Günlük Kiralık
100
Park Konaklama / Lavinya / Beykent
İlan No : 1450
İlan Tarihi : 17 Şubat 2014
Emlak Durumu : Günlük Kiralık
Emlak Tipi : Daire
Metrekare : 75
Oda Sayısı : 2+1
Banyo Sayısı : 1
Bina Yaşı : 2
Kat Sayısı : 6
Bulunduğu Kat : 4
Isıtma : Doğalgaz Kombi
Kimden : Sahibinden

212 Park House İsimli Firmamız Beylikdüzü Beykent Günlük Kiralık Ev Hizmeti Sunmaktadır. Müşterilerimizin beklentilerini anlayıp o yönde çalışmalar yürüterek siz konuklarımızın beğenisini kazanarak işimizi büyütmek istemekteyiz. Bu bağlamda sunduğumuz hizmet detayları hakkında sizlere bilgi aktarmak istiyorum.

Beykent Günlük Kiralık Ev

İnsanların otel değil de, ev tercih etmesinin en önemli sebebi otele kimlik kaydı yaptırmak istememeleridir. Özellikle bir bayanın en doğal hakkıdır bana göre partneri ile baş başa geçirdiği bir günün kayıt altına alınmamasını istemesi. Fakat günümüzde özellikle Beylikdüzü günlük kiralama firmaları her girenden kimlik kaydı istiyoruz diye gereksiz ve anlamsız bir uygulama çıkarmışlar. Müşteri doğal olarak soruyor ; ev kiralıyoruz arkadaş neden her gelecek olan kimliğini versin ki ? Biz Beykent günlük kiralık ev hizmetimizde sizlere bu şekilde bir sorun yaşatmıyoruz !

Beykent Günlük Kiralık Daire

Takdir edersiniz ki her gelene de al evin anahtarını ne yaparsan yap diyemiyoruz. İşimize devam edebilmek için kötü niyetli kişilere ve yasalara karşı kendimizi korumak zorundayız. Bunun için bulduğumuz orta yol, Beykent günlük kiralık daire kiralamak isteyen müşterimiz (sadece 1 kişi) hazırlamış olduğumuz her iki tarafında haklarını koruyacak bir sözleşmeyi okuyup imzalıyor. Bu sözleşmede belirtildiği gibi kiralama süresinde o dairede meydana gelebilecek her türlü yaslara aykırı sorundan sözleşmeyi imzalayan kişi sorumlu tutulacaktır. Başka da bir prosedür bulunmamaktadır.

Dairelerimiz; Beykent günlük kiralık hizmetimizi Beykent’in 3 farklı bölgesinde yapmaktayız. Dairelerin içi şöyle temizdir, böyle aktır, mutlaka paktır gibi söylemlere girmek istemiyorum. Size sadece şunu garanti ediyorum. Gerek temizliği, gerek eşyaları olsun beğeneceksiniz ! Beğen kirala mantığı ile çalıştığımız için daireyi size gösterip okey aldıktan sonra ödeme alıyoruz. Beğenmediğiniz Daireye Söz Veriyorum Ödeme Almayacağım. Bu sektördeki tüm daireleri bildiğim için kendi dairelerime ve hizmetime güveniyorum. Bu konuda iddalıyım kısacası.

 

Dilediğiniz Her Zaman 0 (505) 242 79 93 Numaralı Telefon Numarasından Bize Ulaşıp Bilgi Alabilir, Dairelerimizi Görebilirsiniz.

 

Not; Bu İlan Beykent Günlük Kiralık Ev İhtiyacınızı Karşılamıyor İse Sitemizde Bulunan Bir Başka Beykent Günlük Kiralık Ev İlanına buradan bakabilirsiniz.

http://www.beylikduzugunlukkiralikev.com.tr/beykent-mado-gunluk-kiralik-lux-daireler/

İsim : Park House
Telefon : 0 (505) 242 79 93
E-Posta Adresi : [email protected]

İlan Harita Bilgisi

Sitemizdeki Benzer İlanlar

Toplam

27

İlan

Toplam

11

İlan

Güncel Sektör Haberleri

Günlük Kiralık Ev Sektörü Hakkında Merak Ettiğiniz Herşey Ülke genelinde günlük olarak kiraya verilmek suretiyle işletilen ev sayısı 150 bine ulaşmış durumda. Buna rağmen
Hera Club Residence İletişim | Hera Club Residence Telefon Hera Club Residence Günlük Konaklama Hizmeti Sunulan 400 Üniteli Bir Komplekstir. Konaklama Hizmetleri Yaklaşık 25 Adet
Günlük Kiralık Ev Genelgesi Günlerdir merakla beklenen günlük kiralık ev genelgesi İçişleri Bakanlığı tarafından ülke genelindeki tüm valiliklere gönderildi. Genelge